Rengeteg infó az 5% ÁFA ügyében. Kattintson... Minden infó az új CSOK-ról és a jogszabályokról. Kattintson ...

Gyógyszerek miatt nincs orgazmusa

Tetszik a cikk?

Nem várt következményei lettek az antidepresszánsok szedésének.Crista AnneCrista Anne nem várt melléhatással szembesült, amikor a betegsége miatt antidepresszánsokat szedett. Az amerikai blogger állítása szerint, azóta nincs orgazmusa, hogy ezeket a szereket szedte.

Habár a szakértők az esetek többségében elmondják, hogy az antidepresszánsoknak könnyen lehetnek olyan mellékhatásai, amelyek például orgazmus problémákhoz vezethetnek, a háromgyermekes nő mégsem gondolt arra, hogy a készítményeknek ilyen súlyos következményei lehetnek.

Az asszony a blogján számolt be arról, hogy az antidepresszánsok milyen mellékhatásokkal keserítik meg az életét. Az orgazmus hiány mellett, előjött nála az aluszékonyság, fáradtság és szájszárazság is.

Amióta a nő leállt a gyógyszerekkel, a Twitteren meséli tovább a történetét. Többek között leírta, hogy a készítmények szedése során nagyon hiányolta az orgazmust, hiszen csak kellemes meleg hullámokat érzett, ami messze elmaradt az igazi élménytől, ami testileg és lelkileg is feltöltötte.

Néhány héttel az után, hogy befejezte az antidepresszánsok szedését, újra képes volt teljesen élvezni a szeretkezést, ám az önkielégítéssel még mindig nem tudja elérni a kellő hatást. Az eset óta az anyuka arra törekszik, hogy felhívja a figyelmet arra, hogy milyen fontos, hogy a gyógyszerek betegtájékoztatóján feltüntessék az összes mellékhatást.

(Forrás: neon.hu)


Tetszik az oldalunk? Kérlek lájkolj! Köszönjük!

Szólj hozzá

Az e-mail cím nem publikus.Kötelező kitölteni *

*